سرمایه گذاری در ملک

شما به عنوان یک سرمایه گذار، به دنبال امنیت و سود بالقوه از سرمایه گذاری خود هستید.ما در وایت گروپ  مشاوره مالی گسترده و منحصر به فرد در امور مربوط به سرمایه گذاری ارائه می‌‌دهیم. به همین منظور به شما این امکان را می‌‌دهیم که دیدگاهی‌ از برنامه‌های سرمایه گذاری ما و به دست آوردن راهنمایی‌‌های طلایی‌ را که به نوبه خود شما را به یک سرمایه گذاری بالقوه راهنمایی‌ می‌‌کند، داشته باشیم.
چرا سرمایه گذاری املاک در ترکیه؟
سرمایه گذاری برای املاک، سرمایه گذاری استوار برای آینده است-
بین سال‌های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۴، بیش از ۸،۴ میلیون یورو در بازار املاک اروپای شرقی‌ سرمایه گذاری شده است-
-افزایش ارزش افزوده بین ۱۵ تا ۲۰ در صد
افزایش درخواست ملک به دلیل نقطه رو به رشد فروش در بیمه‌ و بازنشستگی-
استقرار روا به رشد شرکت ها-
به دلیل مذاکرات الحاقی با ای سی، ترکیه امروزه در حال رشد و شکوفایی است و موقعیت‌های ذکر شده در بالا توسط سرمایه گذران متعددی کشف شده است. حتی در بازار املاک، ترکیه خود را به عنوان سودی ادامه به بسیاری از اشخاص علاقمند نشان داده است. بسیاری از مناطق به صورت بهترین مکانها برای سرمایه گذاری ملک توسعه یافته‌اند و به موجب آن‌ قیمت‌ها هنوز هم مقرون به صرفه هستند. این وضعیت قابل مقایسه با اسپانیا ی ۱۵ تا ۲۰ سال پیش است. اتحادیه اروپا دارای مشروطی بزرگ برای سرمایه گذاری خارجی‌ در ترکیه است و یکی‌ از شرکای بزرگ تجاری در این کشور محسوب می‌‌شود. پیشرفت مراحل شراکت همراه با اصلاحات مهم ساختاری در اقتصاد ترکیه، سرمایه گذران خارجی‌ بیشتری را تشویق خواهد کرد که در نسبت اقتصادی بین ترکیه و اتحادیه اروپا نتایج مثبتی منعکس می‌‌کند.
 
بزرگترین سرمایه ترکیه کارفرمایان جوان و تحصیل کرده هستند. از طرفی‌ دیگر، ترکیه با انتخاب دانش آموزان خود برای تحصیل در خارج از کشور، از جمله ایالت متحده راهنمایی‌ می‌کند. در این زمینه ترکیه مقام پنجم در جهان است. انتظار میرود که سالهای آینده به مقدار قابل توجهی‌ به ظرفیت انسانی‌، نه تنها در ترکیه، بلکه در کل منطقه اضافه شود. کشوری با جمیت ۷۲ میلیون نفر، که متوسط درامد هر نفر ۴،۱۷۲ دلار آمریکا در ساله گذشته بوده است، بازار قابل توجهی‌ برای استقرار کسب و کار چند ملیتی است. اگر ما این رقم را با توجه به تولید ناخالص داخلی‌ و قدرت خرید هر نفر در ترکیه مقایسه کنیم، تقریبا تا ۸۰۰۰ دلار آمریکا افزایش خواهد یافت.